Merdiven asansörlerinde ürün çözüm imkanları her geçen gün artıyor. Gereken her noktada erişilebilirlik için ThyssenKrupp Encasa Türkiye olarak çözümler sunmaktayız. Son dönemlerde düz merdivenler için oldukça sade bir model olan Levant serisi, oldukça ilgi çekmekte.

Levant klasik merdiven asansörü standart olarak 5 metre ray ile beraber kurulabilmektedir. Emniyet kemeri ve döşemeli koltuğu ile hem sade hem de güvenli bir çözümdür. Kullanım kolaylıklarının yanı sıra 2 adet uzaktan kumandası her noktada rahat bir erişim sağlar. Levant modellerinin özellikle sadelik arayanlar için öncelikli tercihtir.

Levant serisi ayrıca yine iç kullanıma özel Levant konfor merdiven asansörü modeli ile işlevselliğin yanı sıra konforu da ön plana çıkarmaktadır. Koltuğu oldukça ergonomik ve rahat olarak tasarlanan bu modelde, ayrıca 6 çeşit renk de sunulmuştur. Koltuk kenarlarının katlanabilir olması da yine kullanım imkanına göre oldukça avantajlıdır.

Levant konfor merdiven asansörü Design RehaCare aword 2008/2009 Good Design 2008-2009 en iyi tasarım ödülüne de layık görülmüştür.

Elbette dış mekanlar için de levant serisinin ürünleri mevcut. Levant dışmekan merdiven asansörü modeli, Levant klasik ile aynı emniyet ve konfor özelliklerine sahip olmasının yanında, dış mekan koşullarına da uyum sağlamaktadır. Farklı iklim koşullarına uygun dayanıklı malzemesi ile Levant dışmekan merdiven asansörü özel bir koruma kılıfı ile teslim edilir.

ThyssenKrupp Encasa Türkiye olarak tüm bireylerin özgür erişim hakkına sahip olması gerektiğine inanıyoruz. Bunun için her imkana ve her koşula uygun çözümler sunmaya devam ediyoruz. Hayatınızı kolaylaştırmak için elimizden geldiğince çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Uzman ekiplerimiz sizlere en kaliteli hizmeti vermekten mutluluk duymaktadır.