Sıkça Sorulan Sorular
ThyssenKrupp Encasa

Ev asansörü

Ev asansörü

Platform asansör ORION geniş deneyimin ürünüdür.

Dikey Tip

  • Gulliver

  • Orion


Ev asansörü nedir?

Evimiz, belki de hayatımızın en önemli alanı, bu alanda huzur önemli rol oynar, burası bizler için ihtiyaç ve zevklerimizi birleştirebileceğimiz bir yerdir. Erişim Sistemleri Asansör AŞ. için, teknoloji ve ürünlerin tasarımı müşteriye özel olmalı. Böylece, hareket kolaylığını arttırabilmek için mevcut çözümler sunar, konfor ve refahı birleştirip daha yüksek bir yaşam kalitesini oluşturabiliriz. İşte bu amaç ve sebeple ThyssenKrupp ev asansörleri, evlerimizin bir parçası olarak sunduğumuz bir çözümdür. Ayrıca kurucu firmamız olan EMT Asansör, LiftEMT markası ile 50 yılı aşkın bir deneyimi tüm asansör tiplerinde sunmaya devam etmektedir.

Ödül alan sayısız modellerimiz ile tüm evler akıllı ve modern

"Hareketli Yaşam" dediğimiz bireysellik ve kişisel özgürlük kavramı, temel ilkemizdir. Tasarımlarımız, yaşamınızın en özel alanının önemli bir parçası olacağını bilerek dizayn edilmekte ve uygulanmaktadır. Sonuç olarak eviniz bu gibi şeylere sahip bir yer olmalıdır - ve bu da yaşam kalitesini artırır.

Bizim asansörlerimiz, enerji verimliliği, tasarım, sessizlik, ileri teknoloji, kurulum kolaylığı ve yenilikçi çözümler ile ayırt edilir. Bizim asansör modellerimizden herhangi biri evinize uyum sağlayabilir ve kesinlikle değer katar.

Ev içi asansör ile modern, engelsiz ve hareketli yaşam

Evinizin bir parçası olarak ev asansörleri, ister akıllı ev olsun, ister modern eve sahip olun, ister ihtiyaçlarınıza yönelik bir girişiminiz olsun, dilerseniz villa asansörü veya yalnızca dublex eviniz için asansör konusunda güven veren öncü bir kurumdan çözüm almak istiyorsanız size yardımcı olmak için bize ulaşmanızı bekliyoruz.

whatsapp