Vizyonumuz

Erişim Sistemleri AŞ. müşterisine en uygun çözümleri, tesis ettiği ürünler ve saha deneyimlerinden elde ettiği gelişmelere dayanarak sağlamaktadır.

Geri planda çalışan deneyimli bir kadro ile, müşterilerimizin ihtiyacı olan çözümlere her geçen gün bir yenisini eklemekte ve yine onlardan aldığımız ihtiyaç talepleri doğrultusunda hayata geçirmekteyiz.

YÖNETİM

Uzun yıllar yaşadığımız evlerimizden vazgeçmeden, bu tarz bir özgürlük ve memnuniyeti sağlayan, sosyal yaşamımıza böylesine etki edebilen çok fazla meslek yoktur. (Erhan Eriş, Genel Müdür.)


ŞATIŞ VE PAZARLAMA

Siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre sunabileceğimiz tüm çözüm olanaklarını, detayları ile belirleyebilecek, diyalog içerisinde gerçek ihtiyaçları gözlemleyip, en fazla yararı sağlamanız için çalışacak ekip arkadaşlarımız, şatış faaliyetlerimizin tüm fonksiyonlarını bu hedefte düzenlemektedir. (Ömer USTA Satış Mühendisi)


TASARIM

Ürün tasarım ekranında şeklini almaya başlar. Doğruluk ve görsel düşünme becerileri ile en iyi sonucu müşterilerimize hazırlamak bizim işimizdir. (Yaşar Serkan Eriş Yön. Kur. üyesi)


Müşterilerimiz için tasarım üretim sürecinin en önemli safhasıdır. Görsel canlandırma ve alınacak önlemler ekranda canlanıp, doğruluk içerisinde mühendisliğin gerektirdiği tüm aşamaları katederek üretim sürecinde ilerler.

Çizim üretim sürecinin temelini oluşturduğu gibi, ileri teknoloji, iyi eğitimli ve deneyimli çalışanlarımız sayesinde mükemmel sonuç yakalanır.


ÜRETIM

Her gün insanlara erişim özgürlüğünü veren bir çözüm için katkıda bulunup, yaşam kalitesini geliştirir olduğunu bilmek çok tatmin edici. (Murat Altuntaş Montaj Sorumlusu)


Ürünlerimiz ThyssenKrupp tarafından geliştirilen ve entegre yetkinlik merkezleri ile tesislerimizde üretilmektedir. Ürünlerin belirli bir kategoride yetkinlik, bilgi ve deneyimleri bu merkezlerde paylaşılabilir olması, her yeni ürün için referans oluşturup, mevcut ürünlerin daha da geliştirilmesini sağlamaktadır.

Üretim birimi olarak tüm çalışanlarımız ile, insanlar için özel çözümler sunarak çalışmanın hazzına varmakta ve en yüksek kalite standartlarını sunmaktayız.


BAKIM

Bir merdiven asansörünün montajı ürün güvenilirliği ve müşteri memnuniyetine katkıda bulunan en önemli unsurdur. Bilgi ve deneyimlerimizden müşterilerimizin tam yarar sağlaması ve sosyal bir yaşama kavuşmaları, bizlere gurur vermektedir. (Ömer Berkman Finans ve İdari işler Müdürü)


Erişim Sistemleri AŞ. teknisyenleri sizlere eşsiz bir servis ve hizmet paketi sunmaktadır. Eğitimli ve donanımlı teknisyenlerimiz yerinde tespit, özel bilgisayarlı ölçüm ve otomatik hatasız projelendirme gibi birçok olanakla kullanacağınız ürünün merdiveninize %100 uyumu için çalışmaktadırlar.

whatsapp