Tekirdağ Valiliği ile ortak bir çalışmayla hayata geçirilen, bina içi ve çevresinde, engelli vatandaşların basamaklı alanlarda, giriş ve çıkışlarda yaşadıkları sorunları ortadan kaldırmak amacıyla, belediye binası çevresi ve içesinde yapılan düzenlemelerle, dikey platform asansörü ile birlikte rampa merdiven asansörü kurulumları gerçekleştirilerek, engelleri ortadan kaldırıldık.

Dikey platform asansörü

Tekirdağ Valiliği binasının dış cephesine montajı gerçekleştirilen Gulliver dikey platform tipi asansör, kamu binalarında, evlerde, iç ve dış mekanlarda kolaylıkla uygulanabiliyor. Modüler olarak tasarlanmış olan Gulliver platform asansörü, hafif ve kolay monte edilebilir panelleri sayesinde kısa sürede kurulumu gerçekleştirilebilir ve çalıştırılabilir yapıdadır.

Merdiven asansörü

Belediye binası girişinde bulunan basamaklı alanda kurulumunu gerçekleşen bir diğer ürün platform tipi merdiven asansörü RPSP, tüm ürünlerde olduğu gibi temel özellik olarak kalite, güvenlik ve emniyet ön plandadır. Gelişmiş ergonomik tasarımıyla birlikte, kapalı ve açık alanlarda kullanım için uygun yapıda üretilmiştir. Üzerinde bulunan joystick ile rahat kullanım olanağı sunan RPSP engelli asansörü opsiyonel olarak uzaktan kumandaya sahiptir.