ThyssenKrupp Encasa

Gulliver

Gulliver

Gulliver Alman işçiliğinin sağlamlığını ile İtalyan tasarımını birleştiriyor.


Platform tipi asansör Gulliver deneyimimizin doruk noktasını temsil ediyor. İç mekanda iken farklı yerlere kurulum amaçlı kolayca taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda evinizin veya işyerinizin etkin kullanımını geliştirir. Gulliver Alman işçiliğinin sağlamlığını ile İtalyan tasarımını birleştiriyor. Şaft için gerekli min. alan sadece 73 × 115 cm. Ünite ister içeride ister dışarıda olarak monte edilebilir.

 Tanım Gulliver
 Uygulama İç ve Dış Mekan
 Kapasite 400 Kg.
 Hız 0,15 m/s
 Durak 5
 Seyir (mm.) max 15.100
 Son kat yüksekliği (mm.) min. 2.300
 Kuyu (mm.) 100
 Yapısı  
 Minimum Boyutlar (mm.) (LxP) 730 x 1150
 Türü Epoksi boya, RAL, galvaniz çelik kendinden destekli yapı.
 Tavan Düz çatı
 Kaplama yapısı Cam paneller, metal kısımlar boyalı veya MDF
 Platform  
 Tip 2,100 mm.’lik koruma duvarı.Kontrol paneli üzerinde parlak aydınlatma, tavan koruma duvarı, spot aydınlatmalı kabin, kabinin bir yada iki duvarında spot aydınlatma ile otomatik kapı (Çağrı kısıtlama imkanı vardır.).
 Tamalayacı Özellik Yan duvarlar boyalı veya paslanmaz çelik
 Zemin Koyu kum rengi (PGF)
 Komuta Katı Çağrı düğmeleri ile kayıt verme
 Platform Komutları Kontrol paneli, sabit butonlar, konum göstergesi, acil stop butonu ve telefon.
 Güç Kaynağı 230V, tek fazlı, 50Hz, 16A
 Maximum Güç 2,8 kW
 Tahrik hidrolik 2:1
 Konum Makine dairesi müşteri tarafından tayin edilecek.
 Kapılar Elektromekanik kilit ile yarı otomatik durdurma, panoramik pencere ile ahşap veya cam kaplamalı.
 Güvenlik Kumanda sisteminde acil iniş (Akü ile çalışma), harici hidrolik valfi ile acil iniş ve seviye yenileme, tüm kat çıkışlarında fotosel ile emniyet.
 Standart Makine Direktifi 98/37/CE
 Opsiyonel Merkezi rampa erişimi, uzaktan kumanda, kabin içinde tutma kolu, panoramik duvar, katlanır koltuk, dahili telefon, otomatik kapı açma operatörü.

Özel Çözümler

Kamu binalarına ya da evinize monte edilebilecek şekilde tasarlanmış, iç ve dış mekana uyum sağlamaktadır. Modüler paneller sayesinde hafiftir ve kolayca monte edilebilir.

Kurulumu ve Kullanımı Kolaydır

Modüler paneller montajı kolaylaştırır ve özel montaj sistemi ile bir kaç gün içerisinde montaj gerçekleştirilir. Sonrasında, sadece bir düğmeye basarak kolayca çalıştırabilirsiniz.

Opsiyonel Özellikler

İsteğe bağlı özelliklerin geniş bir kısmını sadece Gulliver yapar: otomatik açılan cam kapılar, paslanmaz çelik veya cam kabin, bir dizi renkli cam ve zemin kaplamaları.

Detaylar ve Güvenilirlik

Gulliver her türlü alana uyum sağlaması için 50'den fazla standart boyutlarda tasarlanmıştır. Emniyet camı 10/11, şeffaf ve opak paneller, panelleri sağlam çelik levha veya laminant, 200'den fazla püskürtme işlemi ile yapılan boyama işlemi ile tamamen özelleştirilmiştir. CE ve TÜV standartlarına uygundur.Uzman mühendislik düzeyi ve güvenlik sunuyor.

whatsapp