ThyssenKrupp Encasa

Orion

Orion

Platform asansör ORION geniş deneyimin ürünüdür.


Platform asansör ORION geniş deneyimin ürünüdür. İç mekanda iken pürüzsüz yüzeyi sayesinde, bir yerden diğerine sorunsuz bir şekilde hareket edebilmektedir. Aynı zamanda ev ya da işyerinizi geliştirir. Yaşam kalitesini yeni bir seviyeye ulaştırır.

Orion en az 10 cm ve derinliği olan beton ya da tuğla bir kuyuya monte edilmek için tasarlanmıştır. Hidrolik asansör sistemiyle enerji tasarrufu sağlar. Platform genişliği 66 cm ile 180 cm arasında ihtiyaca göre tasarlanabilir.

 Model Orion
 Uygulama İç ve Dış Mekan
 Kapasite 400Kg
 Durak 5
 Seyir (mm.) max 15.100
 Son kat yüksekliği (mm.) min 2.300
 Kuyu dibi(mm.) 100
 Kuyu minimum genişliği (mm) 660
 Platform 2100 mm.’lik koruma duvarı.Kontrol paneli üzerinde parlak aydınlatma, tavan koruma duvarı, spot aydınlatmalı kabin, kabinin bir yada iki duvarında spot aydınlatma ile otomatik kapı.
 Tamamlayacı Özellik Yan duvarlar boyalı veya paslanmaz çelik
 Zemin Koyu kum rengi (PGF)
 Kat butonları Çağrı düğmeleri ile kayıt verme
 Platform butonları Kontrol paneli, sabit butonlar, konum göstergesi, acil stop butonu ve telefon.
 Güç kaynağı 230V, tek fazlı, 50Hz, 16A
 Maximum Güç 2,8 kW
 Tahrik Hidrolik 2:1
 Konum Makine dairesi müşteri tarafından tayin edilecek.
 Kapılar Elektromekanik kilit ile yarı otomatik, panoramik pencere ile camlı, veya ahşap kaplamalı.
 Güvenlik Kontrol panelinde acil iniş (Akü ile çalışma), harici hidrolik valfi ile acil iniş; seviye yenileme, tüm katlarda fotosel.
 Standart Makine Direktifi 98/37/CE
 Opsiyonel Rampa ile erişim, uzaktan kumanda, kabin içinde tutma kolu, Panoramik duvar, katlanır koltuk, dahili telefon, otomatik kapı açma operatörü.
 Garanti 24 ay

Özel Çözümler

Kamu binalarına ya da evinize monte edilebilecek şekilde tasarlanmıştır. 66cm'lik sınırlı büyüklükte mekanda kullanılabilir.  

Yenilikçi Tasarım

Yenilikçi tasarımı sayesinde, Orion kurulumu hızlı ve kolaydır. Kullanılan malzemenin kalitesi  ve geniş renk seçeneği ile Orion, her mekana mükemmel derecede uyum sağlar. Mevcut tüm Avrupa standartlarına tam uyum içinde inşa edilen Orion güvenlidir. CE  IMQ ve TÜV sertifikasına sahiptir.

Kurulum ve Kullanım Kolaylığı

Özel montaj sistemi sayesinde birkaç gün içinde montaj yapılması sağlanır. Sadece bir düğmeye basarak kolayca çalıştırabilirsiniz. 

Opsiyonel Özellikler

İsteğe bağlı özelliklerin geniş bir kısmını sadece Orion yapar: Çizilmeye karşı dayanıklı, paslanmaz çelik; uzaktan kumanda; Villalarda maximum özelleştirme ve bir çok isteğe bağlı özellikler gerçekleştirilebilmektedir. 

Detaylar ve Güvenilirlik

Özel olarak tasarlanarak imal edildiği için her mekana uyum sağlayabilir. Hidrolik sistem maksimum konfor, güvenlik ve düşük maliyet sağlar. Titiz bir tasarım ile her koşulda maksimum güvenilirlik sunar.

whatsapp