ThyssenKrupp Encasa

Supra

Supra

Supra dönüşlü ve değişken eğimli merdiven için özel bir çözümdür.


Supra dönüşlü ve değişken eğimli merdiven için özel bir çözümdür. İç ve dış mekan uygulamaları için uygundur. Platformu kurulduktan sonra, yanda kapalı durduğu andan itibaren merdivenler tamamen kullanılabilir.

 Model Supra
 Uygulama Değişken eğimli yol veya dönüşlü merdivenlerde, iç ve dış ortamda uygulanabilir.
 Kapasite 300 Kg
 Hız 0,07 m/s (standart) ve yumuşak kalkış duruş ile 0,13 m/s (Opsiyonel)
 Merdiven Genişliği (mm.) 1500
 Alt kademe (mm.) 1700
 Erişim 180º
 Ray RAL 9006 epoksi boyalı çift alüminyum profilden oluşur.
 Ray Bağlantı Zemine metal ayaklar veya duvara bağlantı konsolları ile.
 Ölçüler (mm) (L x P) 650 x 860 ‘dan başlayan ölçülerle
 Platform Galvanizli çelik ve alüminyum ile PVC kaplı
 Platform Rengi Gri RAL 7047
 Türü Otomatik açılır ve kapanır platform, koruma kolları ve erişim rampaları bulunmaktadır.
 Kat kumandaları Ergonomik tuş ile sürekli basarak yukarı / aşağı komuta
 Platform Kumandaları Ergonomik sabit basılı komut tuşu; acil stop butonu; kilitleme.
 Güç Kaynağı 230V, tek fazlı, 50Hz, 16A
 Voltaj kontrolü 24V
 Maximum Güç 0,75kW
 Tahrik Üstten monteli sistemi
 Güvenlik Hız sınırlayıcı, sabit basınç komutları, platform üzerinde anti ezilme ve anti darbe,anti sıkıştırma emniyet düzeneği,
Çift elektrik devre koruması; acil alçaltma sistemi
 Standart Makine Direktifi 2006/42/EC; EN 81-40:2009
 Opsiyonel Uzaktan kumanda, anti elektrik kesintisi sistemi, katlanır koltuk
 Garanti 24 ay

Özellikler

Yüksek düzeydeki tasarımı ile aile ortamına fonksiyonellik ve zerafet katar. Yumuşak renkler, yuvarlak şekiller, katlanabilir güvenlik barları, minimum engel, ThyssenKrupp yedinci nesil dönüşlü platform tipi merdiven asansörleri beklentilerinizi karşılar.

Kaliteli Bir Seçim

Supra yüksek kaliteli malzemelerden imal edilmektedir.  Tüm yüzeyler (Ray, platform, güvenlik barları) paslanmaya maruz kalmaması için anodize alüminyumdan yapılmıştır.  Yüksek hassasiyetli yapımı ve güzel sunumu, projenizin mükemmelliğini tamamlar.

Emniyetli, Güvenilir, Sağlam

Supra (TUV, CE sertifikalı)  yeni getirilen Avrupa Direktifleri 2006/42'ye sahiptir. Bu platform, anti ezilme ve anti kırılma güvenlik önlemleri ile donatılmıştır. Yük sensörü de ayrı bir seçenek olarak kullanılabilir..

Opsiyonel Özellikler

Supra, geniş bir aksesuar yelpazesi sunmaktadır. Farklı boyutlarda platform ölçüleri, platformun uzun kenarına otomatik açılır 3. flap eklenmesi, ses ve ışık alarmı, ara durak ilavesi, yumuşak kalkış ile hız artışı (0.13 m/s), elektrik kesintisinde akülü çalıştırma, uzaktan kumanda, platform üzeri katlanır koltuk.

Kolay Kurulum

Platform ve rayları kısa sürede (projeye göre 1 veya 2 iş günü) monte edilebilir. Ray montajı yapılır, platform basitçe ray içlerindeki kutuplara temas ederek bağlanır, ve elektrik verilir.

Kolay Kullanım

Tüketici dernekleri ile işbirliği içinde geliştirilen Supra dönüşlü ve değişken eğimli merdiven tipi platform asansörü, gelişmiş ergonomik tasarımı ile kullanımı rahat ve güvenli bir hale getirmektedir. Kolay kullanılabilen tek bir joystick ile kullanıcının, makinenin tüm fonksiyonlarını kontrol etmesini sağlar.

Supra tamamen otomatik güvenlik barları ve rampaları arasında hareket motorize olup,  platformunun açılış ve kapanışı da otomatiktir.

whatsapp