Sıkça Sorulan Sorular
ThyssenKrupp Encasa

Koltuk Tipi Merdiven Asansörü

Koltuk Tipi Merdiven Asansörü

Flow2 özellikle dönüşlü merdivenler için tasarlanmıştır.

Flow

 • Flow2

  Flow2 özellikle dönüşlü merdivenler için tasarlanmıştır.

  Sizin için merdivenle ilgili sorunların çözümü elinizin altında, merdivenler için koltuk asansörleri, rahatlık ve erişebilirlik sunarak evinizin en güvenli arkadaşı olacak.

Düz merdivenler için uygulanabilir en sade versiyon Levant Klasik.

Levant

 • Levant Klasik

  Düz merdivenler için uygulanabilir en sade versiyon Levant Klasik.

  Levant konfor işlevsellik, yüksek konfor, ray ve koltuk gibi mükemmel tasarım özellikleri ile düz merdivenler için ideal bir asansördür.

Levant Dışmekan herhangi bir zorluk olmadan seyahat etmelerini sağlamaktadır, Dışmekan düz merdivenler için ideal bir çözümdür.

Levant Dışmekan

 • Levant Dışmekan


Koltuk tipi merdiven asansörü nedir?

Her alanda özgürlük ve hareket imkanı bizim en değer verdiğimiz ilkedir. Bunun içindir ki, tüm bireylerin aktif ve hareketli bir yaşam imkanına ship olabilmeleri için tüm teknolojik imkanları sefer ederek en rahat ve en konforlu hareket deneyimi için çalışıyor. Tüm merdiven tiplerine uyum sağlayabilen koltuk asansörü ile, evinizde ve benzer mekanlarda sizler için kişiye özel çözümler sunuyoruz. Özellikle engelli ve yaşlılar düşünülerek tasarlanan merdiven asansörü ile, hareket özgürlüğünü sınırlayan tüm engelleri ortadan kaldırmayı hedefliyoruz. ThyssenKrupp koltuklu merdiven asansörü, sizler için hazırlanmış konforlu ve güvenli bir çözümdür.

Koltuk tipi merdiven asansörü; Genel kullanımda KOLTUK ASANSÖRÜ tabiri yaygınlıkla kullanılsa da aslında merdiven üzerinde çalışan koltuklu merdiven asansörü tanımlaması daha doğrudur.

"Hareketli yaşam" ilkesini temel alarak çalışmalarını sürdürerek, merdivenlerin bir sorun olmadığını göstermiş durumda. Flow2 koltuklu merdiven asansörü, Levant koltuklu mediven asansörü, Platform tipi merdiven asansörü çeşitleriyle her türlü merdiven tipine uyumlu çözümler sunmakta olan Erişim Sistemleri Asansör AŞ. için müşteri memnuniyeti esastır.

(Koltuklu merdiven asansörü, koltuk asansörü, merdiven asansörü, engelli asansörü)

Sayısız global ödül ve yenilikçi yaklaşım

Artık merdivenlerin sorun olmadığını gururla söylüyoruz. Çünkü bunlar için çok uygun çözümlerimiz var. Koltuklu merdiven asansörlerinde (Koltuk asansörü, koltuk tipi merven asansörü, merdiven asansörü) hem konforu hem de işlevselliği esas aldık. Bu düşünce ile ürettiğimiz modellerimizin uluslararası mecralarda aldığı sayısız ödül ile de, koltuklu merdiven asansörleri başarısını göstermektedir. Kaliteli tasarım ve kaplama, malzeme seçimi, yenilikçilik, en başarılı mühendislik, işlevsellik, ergonomi ve evrensel tasarım kriterleri ile değerlendirilen koltuklu merdiven asansörleri, sınıfında 1 numara olmaya devam etmektedir. Müşterilerimiz her zaman en iyisine layıktır. Neden daha azına razı olsunlar?

Emniyetli, güvenilir, sağlam koltuklu merdiven asansörleri

(TUV, CE sertifikali) Yeni getirilen Avrupa Direktifleri 2006/42`ye sahiptir. Bu platform, anti ezilme ve anti kırılma güvenlik önlemleri ile donatılmıştır. Yük sensörü de ayrı bir seçenek olarak kullanılabilir. Koltuk asansörlerimiz 325kg. lik yüke dayanaklılık gösterir ve sağlamdır, kapalı ve açık alanlar için uygundur (IP55 versiyonu da mevcuttur).

whatsapp